lek. Agnieszka Kondraciuk

lek. Agnieszka Kondraciuk

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku , Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Olsztyńską Szkołę Wyższą w Olsztynie. Posiada specjalizację z medycyny rodzinnej, rehabilitacji oraz tytuł lekarza medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna , którą zajmuje się od 2010 roku, jest fascynacją i pasją dla dr Agnieszki Kondraciuk.. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, WOSIAM - World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology. Systematycznie uczestniczy w kongresach,warsztatach, kursach w Polsce i za granicą podnosząc kwalifikacje zawodowe. Rozwija swoją wiedzę i umiejętności w medycynie regeneracyjnej i estetycznej, co pozwala na wdrażanie nowoczesnych metod profilaktyki i leczenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie odpowiednio dobierając i planując postępowanie.. Stosowane zabiegI: • Botox- techniki zaawansowane, leczenie migreny, leczenie nadpotliwości dłoni,stóp, pach • Kwas hialuronowy-usunięcie doliny łez, korekcja nosa,korekcja brody, modelowanie policzków, modelowanie żuchwy,powiększanie ust • Voluma- wolumetryczne odmładzanie twarzy • zaawansowane techniki mezoterapii twarzy i ciała • leczenie przebarwień skóry • wyszczuplanie sylwetki -lipoliza iniekcyjna • leczenie łysienia , wypadania włosów- mezoterapia • regeneracja skóry z wykorzystaniem nici • LIPOLIFTING -wypełnianie zmarszczek własnym tłuszczem

Opinie naszych pacjentów

Pani doktor jest niezwykle symapatyczna i profesjonalna. Widać, że zna się na swoim zawodzie i ma duże doświadczenie w leczeniu trądziku. W ciągu nieco ponad pół roku wyleczyła całkowicie mój dość uporczywy trądzik, z którym zmagalam się zarówno w wieku młodzieńczym, jak i już po 20-stce.

nicola22ize Opinia z portalu Znany Lekarz

Wszystko wytłumaczone jak powinno się wytłumaczyć laikowi. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad. Profesjonalnie został wykonany zabieg oraz przedstawiony mi dalszy sposób leczenia. Pani Doktor bardzo cierpliwa i bardzo dociekliwa, co sobie cenię. Z pełnym przekonanie polecam!

marek Opinia z portalu Znany Lekarz

Widać doświadczenie zawodowe , diagnoza postawiona błyskawicznie , objaśniona przyczyna i przebieg choroby- od wizyty minęło kilka dni , choroba przeminęła - diagnoza się sprawdziła polecam ;)

Karolina S. Opinia z portalu Znany Lekarz

Copyright © 2017 Saska Skin ul. Meksykańska 8 lok. 1 (W-wa, Saska Kępa) +48 781 00 60 70 +48 22 400 60 70

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.