Medycyna estetyczna

Jak leczyć blizny ?

Blizna powstaje na skórze z różnych powodów - w wyniku choroby (np.trądzik), po zabiegach chirurgicznych, a także w wyniku urazów. Największe problemy estetyczne sprawiają blizny potrądzikowe zlokalizowane na twarzy. Innym problem są blizny przerosłe, bliznowce, które poza nieestetycznym wyglądem mogą sprawiać ból. Leczenie blizn jest wieloetapowe i może obejmować różne techniki. W SaskaSkin mamy do dyspozycji laser, kriochirurgię, dermapen oraz leki zewnętrzne.

Zmarszczki mimiczne - kurze łapki i nie tylko

Kurze łapki, lwia zmarszczka, króliczy uśmiech, brukowana broda. Nasza twarz cały czas pracuje. Mięśnie odpowiadające za mimikę nadmiernie używane, zostawiają na skórze ślady w postaci bruzd czyli zmarszczek. Można je zmniejszyć poprzez wstrzyknięcie w miejsce niechcianej zmarszczki toksyny botulinowej. Poprzez wpływ na przewodnictwo impulsu nerwowego toksyna botulinowa czyli "botoks" rozprostowuje zmarszczki na pewien czas.

Utrata jędrności skóry

Wraz z upływem czasu nasza skóra wiotczeje, traci jędrność i elastyczność. Na szybkość tego procesu maja wpływ geny, hormony, słońce, używki, dieta. Poprzez wdrożenie odpowiedniego postępowanie możemy poprawić jędrność skóry i cofnąć czas:) W tym celu stosujemy peelingi, mezoterapie, dermapen, lasery, karboksyterapię, radiofrekwencję.

Zmarszczki wokół oczu

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, cienka, pozbawiona tkanki podskórnej. Z tego powodu szybciej powstają w tej okolicy zmarszczki,. Mogą też pojawiać się tez tzw. cienie i worki pod oczami oraz opadanie powieki górnej. Odpowiednie zabiegi na okolice oka pozwalają na opóźnienie powstawania tych zmian a w przypadku już istniejących na ich zmniejszenie. W leczeniu stosujemy mezoterapię, peelingi, lasery.

Utrata objętości na twarzy

Wraz z upływającym czasem w pewnych miejscach na twarzy dochodzi do ubytków tkanki podskórnej. Dotyczy to zazwyczaj górnej części twarzy - policzków, skroni oraz ust. Dzięki zastosowaniu wypełniaczy można te ubytki uzupełnić i twarz odzyskuje wcześniejszy młodzieńczy wygląd.

Modelowanie ust

Każda kobieta chce mieć ładne, kształtne usta- nie mylić z dużymi :) Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego można nadać kształt, poprawić kontur, nadać objętości, nawilżyć każde potrzebujące usta.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy są bliznami, które pojawiają się najczęściej na brzuchu, udach, plecach. Powodem ich powstawania jest np. ciąża, szybka zmiana masy ciała, zaburzenia hormonalne, leki czy szybki wzrost. Rozstępy można minimalizować poprzez zastosowanie różnych metod leczniczych. Postępowanie jest zazwyczaj wieloetapowe. Stosujemy mezoterapie, peelingi, dermapen, karboksyterapię, radiofrekwencję i lasery.

Odmładzanie skóry

Wpływ na proces i szybkość starzenia skóry mają geny, czynniki środowiska, głównie słońce i zanieczyszczenia, powietrza, dieta, palenie papierosów. Proces ten można opóźnić unikając czynników ryzyka- nie opalać się, stosować filtry p/słoneczne, zdrowo jeść. Można również poddać się zabiegom lekarskim. takim jak mezoterapia, peelingi, laser, karboksyterapia, radiofrekwencja.

Podbródek i tzw. chomiki

Grawitacja w zachowaniu urody nie pomaga ;-) Mamy na nią sposoby. Lipoliza, radiofrekwencja, lasery.

Skóra (i nie tylko) bez włosów

Chcemy być gładcy. Nie lubimy włosów pod pachami (chyba wszyscy), na nogach (głównie panie), w ok. bikini i innych częściach naszego ciała. Włosów możemy się pozbyć stosując zabiegi depilacji laserowej. Cykl zabiegów - w zależności od wielu czynników osobniczych - kilka nawet do kilkunastu zabiegów laserem - na zawsze zniszczy mieszki włosowe.

Opinie naszych pacjentów

Pani doktor jest niezwykle symapatyczna i profesjonalna. Widać, że zna się na swoim zawodzie i ma duże doświadczenie w leczeniu trądziku. W ciągu nieco ponad pół roku wyleczyła całkowicie mój dość uporczywy trądzik, z którym zmagalam się zarówno w wieku młodzieńczym, jak i już po 20-stce.

nicola22ize Opinia z portalu Znany Lekarz

Wszystko wytłumaczone jak powinno się wytłumaczyć laikowi. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad. Profesjonalnie został wykonany zabieg oraz przedstawiony mi dalszy sposób leczenia. Pani Doktor bardzo cierpliwa i bardzo dociekliwa, co sobie cenię. Z pełnym przekonanie polecam!

marek Opinia z portalu Znany Lekarz

Widać doświadczenie zawodowe , diagnoza postawiona błyskawicznie , objaśniona przyczyna i przebieg choroby- od wizyty minęło kilka dni , choroba przeminęła - diagnoza się sprawdziła polecam ;)

Karolina S. Opinia z portalu Znany Lekarz

Copyright © 2017 Saska Skin ul. Meksykańska 8 lok. 1 (W-wa, Saska Kępa) +48 781 00 60 70 +48 22 400 60 70

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.