dr n. med. Jolanta Jurczyńska

dr n. med. Jolanta Jurczyńska

Specjalista diabetolog

Dr n. med. Jolanta Jurczyńska jest absolwentka wydziału lekarskiego UM w Łodzi. Studia ukończyła z wyróżnieniem w 2004 r. W 2008 r. otrzymała Stypendium Rządu Francuskiego dla młodych naukowców i odbyła staż naukowy z zakresu endokrynologii w Gif- Sur -Yvette, Francja. W 2009 obroniła prace doktorska i uzyskała tytuł dr n. med. W 2012 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych a w 2015 specjalisty z w dziedzinie diabetologii . W swojej praktyce klinicznej zajmuje się leczeniem otyłości , cukrzycy typu 1( w tym z zastosowaniem terapii pompowych) , cukrzycy typu 2 oraz pacjentkami w ciąży z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej . Swoje zainteresowania naukowe skupia na problemach metabolicznych u pacjentów po operacjach trzustki. Pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Warszawie przy ul. Banacha 1

Opinie naszych pacjentów

Pani doktor jest niezwykle symapatyczna i profesjonalna. Widać, że zna się na swoim zawodzie i ma duże doświadczenie w leczeniu trądziku. W ciągu nieco ponad pół roku wyleczyła całkowicie mój dość uporczywy trądzik, z którym zmagalam się zarówno w wieku młodzieńczym, jak i już po 20-stce.

nicola22ize Opinia z portalu Znany Lekarz

Wszystko wytłumaczone jak powinno się wytłumaczyć laikowi. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad. Profesjonalnie został wykonany zabieg oraz przedstawiony mi dalszy sposób leczenia. Pani Doktor bardzo cierpliwa i bardzo dociekliwa, co sobie cenię. Z pełnym przekonanie polecam!

marek Opinia z portalu Znany Lekarz

Widać doświadczenie zawodowe , diagnoza postawiona błyskawicznie , objaśniona przyczyna i przebieg choroby- od wizyty minęło kilka dni , choroba przeminęła - diagnoza się sprawdziła polecam ;)

Karolina S. Opinia z portalu Znany Lekarz

Copyright © 2017 Saska Skin ul. Meksykańska 8 lok. 1 (W-wa, Saska Kępa) +48 781 00 60 70 +48 22 400 60 70

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.